+389 2 2531 000
info@eurodairy.com
Euro Dairy
Dil Seçiniz

Kendi laboratuvarı, kuru ve soğutmalı depolama alanları bulunan tesisimiz; üretim, paketleme ve dağıtım dahil olmak üzere geniş kapsamda operasyonel kapasiteye sahiptir. 

Tesislerimizdeki karıştırma ve hazırlama sistemleri; aromalı ve sade her türlü fermente süt ürününün üretimi için yeterli esnekliğe sahiptir.

Beyaz peynir, ultrafiltrasyon sistemi ile üretilir.

Aseptik süt ürünlerimiz UHT sistemleriyle işlenir ve Tetra Pak aseptik dolum makineleri tarafından doldurulur. Fermente içecekler, Tetra Top ve hazır kase makineleri ile en yüksek hijyenik sistemde paketlenir. 

Gıda Güvenliği Sistem Sertifikaları (TSE FSSC 22000 ISO/TS 22002-1) ve Çevre Standartları (ISO 14000) gibi en son üretim yönergelerini uygularız. 

Pastörizasyon sürecimizdeki baktofügasyon, pastörizasyondan önce bakterilerin azalmasını sağlar. Baktofügasyon, daha düşük pastörizasyon sıcaklığı ile çalışmamızı ve böylece sütün nötr tadını korumamızı sağlar.

Tüm süt tanklarımız hava kaynaklı bulaşmayı önlemek için yüksek kaliteli pozitif hava sistemlerinde tutulmaktadır. Böylece daha yüksek raf ömrü ve daha yüksek kalite elde ederiz.