+389 2 2531 000
info@eurodairy.com
Euro Dairy
Dil Seçiniz

Bireylerin iyi ve sağlıklı beslenmesine katkıda bulunan, yaşam kalitelerini destekleyen doğal ve lezzetli süt ürünlerini her yaştaki insana ulaştırma çabamız, en büyük sorumluluğumuz. 

Uluslararası kalite güvence sistemleri, modern teknoloji ve verimli tedarik zinciri yönetimimiz ile yüksek kalitede süt ürünleri üretmek misyonunu gerçekleştirmek için çalışan ve her biri işinin uzmanı büyük bir aileyiz. Yaptığımız işe sevgi, bağlılık ve saygı duyuyoruz. Birbirimize destek oluyor, yardım ediyor, ortak aklın gücüne inanıyoruz.

Her geçen gün uzmanlığını, süreçlerini ve teknolojisini geliştirerek büyüyen EuroDairy Ailesi’nde; misyonumuzu benimseyen, vizyonumuzu paylaşan, değerlerimizi kendi değerleri ile örtüştüren, yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda görev alabilecek, takım çalışmasını seven üretim, satış, finans, yönetim gibi fonksiyonlarda aramıza katılacak çalışma arkadaşları ile tanışma heyecanı içindeyiz.

İşe Alım Politikamız; adaylara fırsat eşitliği sağlayacak ve onların en doğru şekilde istihdam edilmesine olanak verecek araç ve teknikleri kullanarak potansiyel ve yetenekli insan kaynağını şirketimize kazandırmaktır. Bu kapsamda ilgili pozisyonun niteliğine göre çeşitli kaynaklardan ulaştığımız adaylar yine pozisyona göre belirlenmiş değerlendirme süreçlerine dahil olurlar. Değerlendirme sürecimizde mülakatlara ek olarak pozisyonların seviyeleri ve ihtiyaçlarına göre kişilik analizi, İngilizce ve genel yetenek testleri, vaka uygulamaları yer alır. 

Bize katılmak ister misiniz?

Ön yazı ve CV’nizi hr@eurodairy.com adresine göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.